O nas

Papeteria Ślubna

W Print of Love oferujemy eleganckie zaproszenia i papaterie ślubne. To co nas wyróżnia to szybkość realizacji zamówień, najwyższa jakość dostarczanych produktów oraz miła obsługa klienta.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży poligraficznej i graficznej możemy zaproponować Wam pełną paletę dostępnych krojów i rozwiązań. Stworzone formy graficzne uszlachetniamy m.in. złotem, oryginalnymi barwieniami, wykończeniami z zastosowaniem zamszowej w dotyku folii. Każdy projekt wieńczony jest tekstem wykonanym pięknym liternictwem.

Wszystkie zaproszenia dostępne w naszym sklepie dostępne są w cenie 7 zł /szt. Jeśli marzycie o zastosowaniu jakiś zmian w projekcie lub doborze materiału – nie ma problemu. Jesteśmy tu dla Was!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją zaproszeń 2021 lub kontakt jeśli jesteście zainteresowani projektem indywidualnym. Projekt indywidualny to koszt 200 zł. Jeśli zgodzicie się aby Wasz projekt dołączył do naszego portfolio cena ulegnie pomniejszeniu do 150 zł.

Papeteria ślubna to również winietki, menu, plakaty, zawieszki, naklejki, księgi gości, tablica z usadzeniem gości , tablice do social mediów. Wszystkie te produkty możecie u nas zamówić. Wszystkie zaprojektujemy tak żeby były spójne z zaproszeniami i pasowały do wystroju Waszych sal.

Zapraszamy do kontaktu.

Zespół Print of Love

Obsłużonych par
Na rynku - Print of Love
Własne zaplecze produkcyjne:
Miła Drukarnia
Własne studio graficzne