Wyjątkowe odbitki High End
dla Twojego wyjątkowego Chwilołapa

W Print Of Love uważamy, że wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkową oprawę – dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie Chwilołapów. Jednak nawet najpiękniej zaprojektowany i wykonany album na zdjęcia będzie tylko pustą ozdobą, jeśli nie ożywimy go wspomnieniami zatrzymanymi na naszych fotografiach. Dlatego właśnie poszliśmy o krok dalej i daliśmy Wam możliwość zamawiania odbitek w bezkompromisowej jakości, które idealnie będą współgrały z Waszym Chwilołapem.

Odbitki naświetlamy na najwyższej jakości papierach Fuji z pomocą Japońskich labów marki Noritsu. To połączenie gwarantuje niezrównaną jakość zdjęć z gładkimi przejściami tonalnymi, odpowiednim kontrastem i nasyceniem kolorów. Gwarantuje to także trwałość koloru nawet po bardzo długim czasie, z którą bardzo często mają problem tanie i popularne laboratoria sieciowe.

Fotografia bardzo zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat – dzisiaj większość zdjęć jakie wywołujemy jest wykonana za pomocą smartfonów, które zawsze mamy przy sobie. Bardzo często ich format jest bardzo daleki od popularnych formatów odbitek, dlatego zamawiając u nas w cenie usługi masz dopasowanie (kadrowanie) wszystkich Twoich zdjęć tak, aby znalazły się na nich wszystkie istotne szczegóły.

Poniżej znajduje się cennik najczęściej wybieranych przez Was formatów:

Format odbitek Cena poniżej 100 szt. Cena powyżej 100 szt.
10x15cm 1,10 zł 1,00 zł
21×15 cm | 23×15 cm 1,50 zł 1,20 zł
13×13 cm | 15×15 cm 1,85 zł 1,80 zł
20×20 cm 4,50 zł 4,20 zł
40×30 cm 8,80 zł 8,30 zł

Jeśli chcesz zamówić odbitki, możesz to zrobić przy zamówieniu Chwilołapu, tutaj za pomocą formularza kontaktowego lub drogą mailową. Do wysłania zdjęć przydatne będzie darmowe narzędzie https://wetransfer.com/.