Czas realizacji zamówienia

W Print of Love oferujemy zarówno gotowe produkty, jak i projekty, które personalizujemy zgodnie z Waszymi wytycznymi. 

Czas realizacji zamówień na produkty niespersonalizowane 


Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy w ciągu 5 dni po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w ciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

Czas realizacji zamówień na produkty spersonalizowane takie jak ZAPROSZENIA czy PAPETERIA ŚLUBNA

Jeśli zamawiacie zaproszenia ślubne lub inne wydruki wymagające naniesienia danych Waszych gości i szczegółów uroczystości, czas realizacji jest liczony od momentu mailowego zaakceptowania przez Was ostatecznych wersji spersonalizowanych produktów. Od tego momentu potrzebujemy do 7 dni roboczych na wysłanie do Was gotowych wydruków.

Przeprowadzamy Was krok po kroku przez proces personalizacji, przesyłając gotowe formularze, w które wpisujecie listę gości oraz inne potrzebne do personalizacji szczegóły uroczystości. 

Ze względu na proces związany z personalizacją Waszych wydruków, wypełnione formularze najbezpieczniej przesłać do nas najpóźniej na 10 dni przed planowaną datą dostarczenia przesyłek.

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Uwaga!

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w ciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl